Aslan Burcu Kedisi

Aslan Burcu Kedisi
bipetnet

BiPet Editörü

Tüm kediler içinde en gururlu olan aslan burcu kedisidir. Bununla da kalmaz ve gerçekten de küçük bir aslan gibi davranır. Yani aslan ormanların aslan kedisiyse evlerin kralıdır dememiz boşuna değil. Yani eğer aslan burcu bir kedi ile birlikte yaşıyorsanız evin patronunun siz değil o olduğunu bilmeli ve bunu kabullenmelisiniz. Aksi takdirde yaşayabileceğiniz çatışmalardan genellikle siz zararlı çıkarsınız bizden söylemesi.

 

Aslan Burcu Kedisi Gösterişlidir
Aslan burcu kedilerinin görüntüleri de kral karakterleri ile büyük bir uyum içindedir. İnsan kralların gösterişli giysilerinin yerini aslan kedisinin heybetli yapısı, muhteşem tüyleri ve tabi ki kasıntı yürüyüşü alır. Üstelik bu kediler çoğu kedinin aksine süslenmeyi de severler. Yani aslan burcu kedisi boynuna takılan parıltılı bir tasmaya muhtemelen hiç itiraz etmeyeceği gibi gayet de mutlu olacaktır.

O Bir Gurmedir!
“Kedi değil mi? Ben ne verirsem onu yer işte” diye düşünüyorsanız bunu hemen unutun! Çünkü kral ruhlu aslan kedisi yemek konusunda da krallara yakışır bir tutum sergiler ve her şeyi yemez. Kalitesiz mamalar aslan kedisi için kesinlikle uygun değildir. Gerekirse az yer ama öz yemek ister. Bu nedenle küçük aslanınız için mama seçimi konusunda hem özenli olmanızda hem de kesenin ağzını açmanızda fayda var.

Ve Tabi Ki Nazlıdır
Tahmin edeceğiniz üzere aslan kedisi son derece de nazlıdır. Hele bir de evde başka bir hayvan varsa ve onunla küçük aslandan fazla ilgilenilirse üzüntüye boğulacağından emin olabilirsiniz. Bu yüzden birden fazla hayvanın bir arada yaşadığı evlerde aslan kedisine mutlaka özen göstermek hatta onu biraz da şımartmak gerekebilir.

 

PETMOJİ İLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
0
Sende Yorumunu Yaz
Not: Üye girişi yapmanın ardından yazdığın her yorum sana ekstra olarak Bicoin Kazandırır.
Petler için Sosyal İçerik Platformu

bipet.net'da evcil dostunuz hakkında merak ettiğiniz tüm konular için soru cevap alanında diğer hayvanseverlerin bilgi ve tecrübelerine ulaşabilir, içerikler bölümünden küçük dostunuzun cinsine göre bir çok farklı bilgiye ulaşabilir, petinizi ekleyebilir insanlar tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz. Bilgiden Eğlenceye Her Şey Bi'Pet'de!

Bu internet sitesi Türkiye’nin Pet severleri tarafından tanışma ve yardımlaşma platformu olarak oluşturulmuştur.
Hata Bildir