Balık Burcu Kedisi

Balık Burcu Kedisi
bipetnet

BiPet Editörü

Balık burcu kedisi o kadar duygusaldır ki bazen onun bir kedi olduğunu unutup sanki karşınızda duran bir balık burcu insanıymış hissine kapılabilirsiniz. Gerçekten de balık burcu kedileri balık burcu insanlarına çok benzerler. Tüm burçlar içinde en çok ortak özelliği olan insan ile kedi balık burcu olanlardır.

Balık burcu kedileri çabuk küser
Balık burcu kedileri alıngandır. Hiç umulmadık şeylere alınıp küsebilir ve küstüğünde içine kapanır. Aman onu küstürmeyin diyemeyeceğiz çünkü demin de söylediğimiz gibi bu kedilerin neye alınıp küseceğini kestirmek zordur. Yani küsmemeleri için yapabileceğiniz pek de fazla şey yoktur.

Hastalanmaya yatkındır
Balık burcu kedisinin hassas karakteri ile uyumlu hassas bir bedeni vardır, çabuk hastalanır. Bu nedenle balık burcu kedisi sahiplerinin sevimli dostlarının sağlıkları konusunda her zaman özenli olması gerekir. Özellikle soğuk havalarda üşümemelerine dikkat edilmezse hemen üşütüp hasta olabilirler. Yani balık kedisi bakmak biraz zahmetlidir.

Kediler suyu sevmez mottosu balık burcu kedileri için geçerli değildir
Hemen hepimiz kedilerin sudan hoşlanmadığını biliriz. Bu genel olarak doğrudur, ama bu genellemeye balık burcu kedisi dahil değildir. İstisnai balık burcu kedisi sudan hoşlanır ama en çok da suyla oynamaktan hoşlanır. Yani şayet kediniz siz banyo yaparken yanınıza geliyorsa, bulaşık yıkarken lavaboya zıplayıp musluktan akan suya pati atıyorsa muhtemelen bir balık burcu kedisidir.

PETMOJİ İLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
0
Sende Yorumunu Yaz
Not: Üye girişi yapmanın ardından yazdığın her yorum sana ekstra olarak Bicoin Kazandırır.
Petler için Sosyal İçerik Platformu

bipet.net'da evcil dostunuz hakkında merak ettiğiniz tüm konular için soru cevap alanında diğer hayvanseverlerin bilgi ve tecrübelerine ulaşabilir, içerikler bölümünden küçük dostunuzun cinsine göre bir çok farklı bilgiye ulaşabilir, petinizi ekleyebilir insanlar tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz. Bilgiden Eğlenceye Her Şey Bi'Pet'de!

Bu internet sitesi Türkiye’nin Pet severleri tarafından tanışma ve yardımlaşma platformu olarak oluşturulmuştur.
Hata Bildir