Bitirim İkili

Bitirim İkili
Elyy

BiPet Editörü

Bu konu başlığının hakkını verecek olan sıkı bir dostluk hikâyesi var sırada Raven ve Jack

Raven henüz anne karnındayken başladı onların hikâyesi annesinin kucağında hastaneden eve geldiği ilk anda adeta âşık olmuştu Jack minik Raven’e. Anne Robin in anlattığına göre Jack her anlarında yanındaydı doktor kontrollerinde, akşam yürüyüşlerinde ve alışverişe çıktığı zamanlarda asla yalnız bırakmadı onları.

Aralarında ilk andan itibaren çok özel ve güzel bir bağ oluşmuştu bu bitirim ikilinin. 

Ravenin annesi fotoğraf sanatçısı olduğu için kızının her anını fotoğraflamak istiyordu fakat Jack her fotoğraf karesinde beliriveriyordu.

İlk başlarda bu durum anne Robin’in sinirlerini bozsa da ilerleyen zamanlarda objektifine yansıyan pozlardan çok hoşlanmaya başlamıştı.

Böylece ‘Raven ve Jack’in Öyküsü’ adında yeni bir koleksiyon oluşturmaya başladı anne Robin Pederson Brazill. 

 Robin ‘Jack ailemiz için beklenmedik bir hediye olmuştu.O sadık, kibar ve oldukça korumacı bir köpek. O benim bebeğim, kızımın en yakın arkadaşı ve hepsinden önemlisi ailemizin bir parçası. Böyle olmaya ısrar ettikçe de ailemizin ve fotoğraflarımızın parçası olmaya devam edecek’ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PETMOJİ İLE TEPKİ VER!
0
0
0
3
0
0
0
0
Sende Yorumunu Yaz
Not: Üye girişi yapmanın ardından yazdığın her yorum sana ekstra olarak Bicoin Kazandırır.
Petler için Sosyal İçerik Platformu

bipet.net'da evcil dostunuz hakkında merak ettiğiniz tüm konular için soru cevap alanında diğer hayvanseverlerin bilgi ve tecrübelerine ulaşabilir, içerikler bölümünden küçük dostunuzun cinsine göre bir çok farklı bilgiye ulaşabilir, petinizi ekleyebilir insanlar tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz. Bilgiden Eğlenceye Her Şey Bi'Pet'de!

Bu internet sitesi Türkiye’nin Pet severleri tarafından tanışma ve yardımlaşma platformu olarak oluşturulmuştur.
Hata Bildir