Bıyıklı Kediler

Bıyıklı Kediler
bipetnet

BiPet Editörü

Bıyıklı kediler de ne demek, zaten bütün kedilerin bıyıkları vardır diye düşünmeyin, çünkü bu “bıyıklı kediler” başka. Evet onların da kedi bıyıkları var ama bu kedilerin bir de bıyık desenli suratları var. İnsan bıyığına benzeyen desenleri ile bıyıklı kediler çok şeker ve çok da komik görünüyorlar.

Bıyık bıyık üstüne!

Görüldüğü gibi bu kedi kardeşimizin kedi bıyıkları zaten yeterince ilginçken buna bir de bıyık deseni eklenince kendisi bayağı nevi şahsına münhasır bir tip olup çıkmış.

Yakışıklım!

Wouwwwww! Bu bıyıklı yakışıklı da kim? Genç bir delikanlı olduğu her halinde belli ve Mart ayı da yaklaşmışken çok dişi kedinin canını yakacağına hiç şüphemiz yok.

Kaytan bıyıklı

Eski Türk filmlerinden fırlamış gibi duran kaytan bıyıklı bu kedi İstiklal Caddesin’deki Yeşilçam sokakta takılıyor. Şaka tabi, sakın gitmeyin bulamazsınız.

Salvador kedi

Salvador Dali’nin kedi versiyonu sadece bıyıkları ile değil çılgın bakışları ile de ünlü ressamı aratmıyor doğrusu. Dikkat edin her an çizebilir! Ama resim değil, sizi çizebilir

Kedi Alço

İşte bir Yeşilçam efsanesi ile daha karşınızdayız; Kedi Alço! Mahalledeki dişi kedilerin yaş mamalarına ilaç atıp kim bilir neler yapıyordur, şu bakışlardan derin manalar çıkartmamak ve inceden de tırsmamak ne mümkün.

Veeeee Kedi Chaplin!

En güzelini sona sakladık, işte karşınızda Kedi Chaplin! Gözlerimiz bastonunu aramadı desek yalan olur, ama o bir kedi bastona ne hacet! Gül gibi kuyruğu var.

 

 

PETMOJİ İLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
0
Sende Yorumunu Yaz
Not: Üye girişi yapmanın ardından yazdığın her yorum sana ekstra olarak Bicoin Kazandırır.
Petler için Sosyal İçerik Platformu

bipet.net'da evcil dostunuz hakkında merak ettiğiniz tüm konular için soru cevap alanında diğer hayvanseverlerin bilgi ve tecrübelerine ulaşabilir, içerikler bölümünden küçük dostunuzun cinsine göre bir çok farklı bilgiye ulaşabilir, petinizi ekleyebilir insanlar tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz. Bilgiden Eğlenceye Her Şey Bi'Pet'de!

Bu internet sitesi Türkiye’nin Pet severleri tarafından tanışma ve yardımlaşma platformu olarak oluşturulmuştur.
Hata Bildir