Gizemli Ve Güzel Siyah Kedi

Gizemli Ve Güzel Siyah Kedi
bipetnet

BiPet Editörü

Kedi aleminin en gizemli ve güzel elemanlarından biridir siyah kedi. Ancak bu muhteşem kediler akıl almaz bir şekilde uğursuzluk ile bağdaştırılır bazı kişiler tarafından. Oysaki hiç bir kedi uğursuz olmadığı gibi hayatına girdikleri herkese mutluluk ve huzur verirler, siyah kediler de buna dahil. Peki, sizce de mutluluk ve huzurdan daha büyük bir uğur olabilir mi? Tabi ki hayır! Yani siyah kediler de her kedi gibi uğurludur!

Bebekliğinden Başlar Asil Duruşu!

Siyah kediler bebekken bile asil görünürler, kendilerine has bir havaları vardır daha yavru bir kediyken de.

Bakışları İçe İşler!

Simsiyah tüylerinin arasında parlayan gözleri ile baktı mı siyah kedi o bakışları insanın içine işler! Siyah kediler asla anlamsız bakmaz, bakışları her zaman çok şey anlatır, tabi anlamayı bilenlere…

Siyah Kediler Havalıdır!

Siyah kediler muhteşem ve çok da etkileyici göründüklerini bilirler ve bu nedenle her zaman havalıdırlar.

Her halleri ayrı güzeldir, insan siyah kedileri sevmeye, izlemeye doyamaz. Bir siyah kedi ile yaşamak her an büyülü bir ortamda olmak gibidir. Siyah kedilerin büyüsü insanın hayatını adeta bir şölene dönüştürür.

Siyah her rengin birleşimidir, dolayısıyla siyah kediler de çok renkli kişiliklerdir. Sanmayın ki içlerine kapalı kedilerdir, aksine çok sosyaldirler ve hemen herkesle iletişim kurarlar. Tabi canları istediği sürece.

Uzun lafın kısası siyah kedi harika bir canlıdır, tüm kediler gibi. Ve siyah kediler de insanın hayatını güzelleştirir aynı bütün kediler gibi.

 

PETMOJİ İLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
0
Sende Yorumunu Yaz
Not: Üye girişi yapmanın ardından yazdığın her yorum sana ekstra olarak Bicoin Kazandırır.
Petler için Sosyal İçerik Platformu

bipet.net'da evcil dostunuz hakkında merak ettiğiniz tüm konular için soru cevap alanında diğer hayvanseverlerin bilgi ve tecrübelerine ulaşabilir, içerikler bölümünden küçük dostunuzun cinsine göre bir çok farklı bilgiye ulaşabilir, petinizi ekleyebilir insanlar tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz. Bilgiden Eğlenceye Her Şey Bi'Pet'de!

Bu internet sitesi Türkiye’nin Pet severleri tarafından tanışma ve yardımlaşma platformu olarak oluşturulmuştur.
Hata Bildir