Kediler İçin İlk DNA Testi Yapıldı

Kediler İçin İlk DNA Testi Yapıldı
bipetnet

BiPet Editörü

Basepaws adlı firma kediler için ilk DNA testi aracını sunarken, bu şekilde sadık dostunuzun uzak ve yakın atalarını, diğer kedi türleriyle olan ilişkilerini ve daha fazlasını öğrenebileceksiniz. Tek bir basit testle tüm bunlar sağlanırken, ömürlük bir keşfe ulaşmış olacaksınız.

Kedinizin sağlığı 3 ana faktörle şekillenmektedir: beslenme, çevre ve genetik – kalıtım. Bu üçünü anlamak, kedinizin bakımını da daha iyi yapmanızı sağlar.

Basepaws tamamen genetik bilimi üzerine kurulmuş ilk kedi bakım kurumuyken, kedinizin vücudundaki neredeyse her hücre, onun özel genetik kodlarını barındırmakta. Bu DNA kedinizin ailesinden mirasken, onlar da daha eski atalarından alıyorlar. 

Basepaws tarafından sunulan CatKit DNA test setinde şunlar yer almakta;

* DNA toplama materyali

* DNA toplama kılavuzu

* Kargo iadesi (ABD sınırları içinde)

* Süreklilik raporu, topluluk ve keşif güncellemeleri

Türkiye’den de satın alabilirsiniz
Basepaws CatCit’in şu anda tüm set olarak fiyatı 99 dolar. Kargo ABD sınırları içinde ücretsizken, diğer ülkelere ise 10 dolar karşılığında gönderilmekte. Testi yapıp DNA örneğini firmaya gönderdiğinizde ise ilk rapor size 2 ay içinde gönderiliyor.

PETMOJİ İLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
0
Sende Yorumunu Yaz
Not: Üye girişi yapmanın ardından yazdığın her yorum sana ekstra olarak Bicoin Kazandırır.
Petler için Sosyal İçerik Platformu

bipet.net'da evcil dostunuz hakkında merak ettiğiniz tüm konular için soru cevap alanında diğer hayvanseverlerin bilgi ve tecrübelerine ulaşabilir, içerikler bölümünden küçük dostunuzun cinsine göre bir çok farklı bilgiye ulaşabilir, petinizi ekleyebilir insanlar tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz. Bilgiden Eğlenceye Her Şey Bi'Pet'de!

Bu internet sitesi Türkiye’nin Pet severleri tarafından tanışma ve yardımlaşma platformu olarak oluşturulmuştur.
Hata Bildir