Kedisi Olan Ünlüler

Kedisi Olan Ünlüler
bipetnet

BiPet Editörü

Yakından takip ettiğimiz, filmlerden ve şarkılardan tanıdığımız ünlü kişilerin de kedi sahibi olduğunu biliyor muydunuz? İşte son dönemin öne çıkan kedi sahibi ünlüleri;

Robert Downey Jr
Eşinin önerisiyle 2010 yılında iki tane kedi sahiplenen ve Iron Man filmlerinden tanıdığımız usta oyuncu Robert Downey Jr, artık onlar olmadan yaşayamayacağını söylüyor. Ünlü oyuncu, kedilerini korumak için canını dahi verebileceğini söylüyor.

Drew Barrymore
Romantik komedi filmi denilince olmazsa olmaz oyunculardan Drew Barrymore, büyük bir kedi aşığı ve evinde de kedileri var.

James Franco
İlk olarak Spider Man filmiyle tanıdığımız Hollywood’un önemli oyuncularından James Franco, iki kedi babası ve isimleri de Sammy ile Zelda. Kedi aşığı biri olmakla gurur duyduğunu söyleyen James Franco, çocukluğundan beri bu hayvanlarla haşır neşir.

Katy Perry
Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Katy Perry, tam bir kedi aşığı ve onlarla vakit geçirmekten keyif alıyor. Hatta Kitty Purry adlı bir kedisi de var.

Marlon Brando
Ve tabii, Hollywood’un gelmiş geçmiş en büyük aktörlerinden Marlon Brando da kedileri çok seviyordu. 2014 yılında hayatını kaybeden efsanevi isim, kedileri çok severdi ve Godfather filmindeki kediyle olan sahnesi de muhtemelen hiçbir zaman unutulmayacaktır.

PETMOJİ İLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
0
Sende Yorumunu Yaz
Not: Üye girişi yapmanın ardından yazdığın her yorum sana ekstra olarak Bicoin Kazandırır.
Petler için Sosyal İçerik Platformu

bipet.net'da evcil dostunuz hakkında merak ettiğiniz tüm konular için soru cevap alanında diğer hayvanseverlerin bilgi ve tecrübelerine ulaşabilir, içerikler bölümünden küçük dostunuzun cinsine göre bir çok farklı bilgiye ulaşabilir, petinizi ekleyebilir insanlar tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz. Bilgiden Eğlenceye Her Şey Bi'Pet'de!

Bu internet sitesi Türkiye’nin Pet severleri tarafından tanışma ve yardımlaşma platformu olarak oluşturulmuştur.
Hata Bildir