Koç Burcu Kedisi

Koç Burcu Kedisi
bipetnet

BiPet Editörü

Koç kedileri ile insanları ciddi benzerlikler gösterirler. Mesela her ikisi de kibirli, çokbilmiş ve kendinden çok emindir. Koç burcu Zodyak’taki ilk burçtur ve bundan olsa gerek koç burcu kedileri de Zodyak’taki ilk burca mensup birer canlı olarak doğuştan liderdir. Koç burcu kedilerinin en büyük özelliklerinden biri de inatçı olmalarıdır. Daima burunlarının dikine giderler ve ne sizi ne de diğer insanları ya da kedileri dikkate almama eğilimindedirler.

Koç Kedisi Yemek Seçer!
Koç kedisinin en belirgin özelliklerinden biri de yemek konusunda son derece seçici olmasıdır. Evet, koç kedisi oburdur ama seçici bir oburdur. Yani kediniz yemek seçiyorsa burcunun koç olma ihtimali yüksektir. Ama yine de siz siz olun koç burcu kediniz seçici diye onu sadece hoşuna giden sağlıksız yiyecekler ile beslemeyin

Sadakatin Kedi Hali!
Sadakatin kedi hali tabi ki koç kedisidir! Bu nadide kediler sevdiler mi tam severler ve asla sevdiklerini satmazlar. Bu aşırı bağlılıkları kimi zaman kıskançlık krizleri yaşamalarına yol açsa da koç kedisi de diğer tüm kediler gibi harikadır.

PETMOJİ İLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
0
Sende Yorumunu Yaz
Not: Üye girişi yapmanın ardından yazdığın her yorum sana ekstra olarak Bicoin Kazandırır.
Petler için Sosyal İçerik Platformu

bipet.net'da evcil dostunuz hakkında merak ettiğiniz tüm konular için soru cevap alanında diğer hayvanseverlerin bilgi ve tecrübelerine ulaşabilir, içerikler bölümünden küçük dostunuzun cinsine göre bir çok farklı bilgiye ulaşabilir, petinizi ekleyebilir insanlar tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz. Bilgiden Eğlenceye Her Şey Bi'Pet'de!

Bu internet sitesi Türkiye’nin Pet severleri tarafından tanışma ve yardımlaşma platformu olarak oluşturulmuştur.
Hata Bildir