Kova Burcu Kedisi

Kova Burcu Kedisi
bipetnet

BiPet Editörü

Bir kedi düşünün ki hem akıllı, hem güzel, hem bağımsız ruhlu hem de arkadaş canlısı olsun. İşte o kedi kova kedisidir. Birbiri ile alakasız gibi görünen ama aslında gayet de alakalı ve uyumlu birçok özelliği bünyesinde birleştiren küçük bir mükemmeldir bütün bu harika özelliklerinin aynı sıra çok dengeli oluşu da daha bir değerli yapar kova kedisini. Yani bir kova kedisi ile yaşama şansı yakalamış olan her insan da çok şanslı olan kova kedileri kadar şanslı saymalıdır kendilerini.

 

Kova Kedisinin Kendine Güveni Tamdır
Etrafta süklüm püklüm dolaşan, en ufak şeyden korkan, kararsız davranışlar sergileyen bir kedi görürseniz onun kesinlikle bir kova kedisi olmadığından emin olabilirsiniz. Çünkü kova kedisinin kendine güveni tamdır ve kararlıdır. Ayrıca kova burcu kedisi başkalarının isteklerini pek umursamaz ve genellikle kendi bildiğini okuma eğilimindedir, zaten kendine güveni yüksek olan her kedi de böyle davranmaz mı?

Oyun Onun İlacıdır
Öte yandan her kedi gibi kova kedisi de oyun oynamaya bayılır. Sadece sahibi ile değil ilgi çekici oyuncaklar ile oynamaya da bayılır. İlgi çekici diyoruz çünkü kova kedisi detaycıdır, basit oyuncaklar onun için çok kısa süreli birer eğlence kaynağı olabilir ancak. Bu nedenle kova kedilerine ilgisini çekebilecek ve onu uzun süre meşgul edebilecek oyuncaklar almak gerekir.

PETMOJİ İLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
0
Sende Yorumunu Yaz
Not: Üye girişi yapmanın ardından yazdığın her yorum sana ekstra olarak Bicoin Kazandırır.
Petler için Sosyal İçerik Platformu

bipet.net'da evcil dostunuz hakkında merak ettiğiniz tüm konular için soru cevap alanında diğer hayvanseverlerin bilgi ve tecrübelerine ulaşabilir, içerikler bölümünden küçük dostunuzun cinsine göre bir çok farklı bilgiye ulaşabilir, petinizi ekleyebilir insanlar tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz. Bilgiden Eğlenceye Her Şey Bi'Pet'de!

Bu internet sitesi Türkiye’nin Pet severleri tarafından tanışma ve yardımlaşma platformu olarak oluşturulmuştur.
Hata Bildir