Yengeç Burcu Kedisi

Yengeç Burcu Kedisi
bipetnet

BiPet Editörü

Yengeç burcu kedileri aynı yengeç burcu insanları gibi sevecen karakterleri ile tanınırlar. Sevecenliklerine bir de süper sevimli oluşları eklenince yengeç kedilerine karşı koymak kesinlikle imkansızdır. Zaten kendileri çok da sevgi düşkünüdür, yani sevimliliklerine karşı koyamayıp sevmek isteyen herkesin bu isteklerine büyük bir mutluluk ile karşılık verirler.

Tam bir kucak kedisi!
Yengeç kedileri sevecenlikleri ve okşanmaya olan düşkünlükleri nedeniyle tam birer kucak kedisidir. Eğer kediniz kucağınızdan hiç inmek istemiyorsa ve kucağınızda olduğu süre içinde de sürekli kendisi ile ilgilenmenizi istiyorsa büyük olasılıkla bir yengeç kedisidir. Aman diyelim kırmayın ve sevin, zira yengeç kedisi ilgiye çok fazla ihtiyaç duyabilir ve istediği ilgiyi bulamaması onu çok üzebilir.

İletişim uzmanı!
Yengeç kedisi aynı zamanda tam bir iletişim uzmanıdır. Özellikle sahibi ile mükemmel iletişim kurar tabi bunun için sahibinin de iletişmeye kendisi kadar istekli olması gerekir. Aslında sahibinin iletişmeye istekli olup olmaması da çok fark etmez, çünkü tatlı yengeç kedisi nasıl olsa onu ikna etmenin bir yolunu bulacaktır.

Evcilin bir level üstü!
Kediler evcil hayvanlardır, ancak yengeç kedileri bunun bir level üstüdür, yani evcilin ötesinde evcimendirler. Bu da yengeç kedilerinin doğuştan birer ev kedisi olduğu anlamına gelir. Yazımızı son bir uyarı ile bitirelim; yengeç kedisinin tek kötü özelliği küsmeye meyilli oluşudur, âmâ küstüğü kadar çabuk barıştığı için bu da pek önemli bir sorun sayılmaz.

 

PETMOJİ İLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
0
Sende Yorumunu Yaz
Not: Üye girişi yapmanın ardından yazdığın her yorum sana ekstra olarak Bicoin Kazandırır.
Petler için Sosyal İçerik Platformu

bipet.net'da evcil dostunuz hakkında merak ettiğiniz tüm konular için soru cevap alanında diğer hayvanseverlerin bilgi ve tecrübelerine ulaşabilir, içerikler bölümünden küçük dostunuzun cinsine göre bir çok farklı bilgiye ulaşabilir, petinizi ekleyebilir insanlar tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz. Bilgiden Eğlenceye Her Şey Bi'Pet'de!

Bu internet sitesi Türkiye’nin Pet severleri tarafından tanışma ve yardımlaşma platformu olarak oluşturulmuştur.
Hata Bildir