Yeni Fenomenimiz: Kedi Venüs

Yeni Fenomenimiz: Kedi Venüs
bipetnet

BiPet Editörü

 İnsanoğlunun ve kedilerin dostluğu, yakınlığı asırlardır süre gelmektedir. Her dönemde o şirin pembe burunları, masum içimizi ısıtan bakışları ile vazgeçilmezdir onlar. Hayatlarımızda olan kedilerin en popülerinden biri olan bir gözü mavi, bir gözü yeşil, ipek gibi pırıl pırıl bembeyaz tüyleri ile ünlü Van kedisinin artık bir rakibi var. Şu ana kadar alışılagelmiş olan tüm kedilerden farklı olma özelliği ile fenomen olmuş bir kedi.

 

Kim mi tabiî ki tüm dünyanın hayran olduğu İki yüzlü kedi Venüs. Belki hala tanışmamış, haberi olmayan kişiler olabilir şimdi onlar için Venüs’ü biraz tanıtalım nerde yaşıyor, nasıl besleniyor, kaç yaşında, ne cins, neden iki yüzlü kedi deniyor, nasıl bu hale gelmiş yoksa gerçek mi yoksa bir bilgisayar hilesi mi photoshop mu sorularına cevap verelim.

 

Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni
İki Yüzlü Venüs yüzü sanki bir kalemle çizilmişçesine tam ortadan ikiye ayrılmış yüzünün bir yanı simsiyah, diğer yanı ise sarı. Venüs ‘ün bir diğer ilginç özelliği ise siyah olan taraftaki göz rengi yeşil, sarı olan taraftaki göz rengi ise mavi. Yüzünün bu değişik hali görenleri hayrete düşürüyor. İki yüzlü Venüs adlı bu minik hanım henüz 5 yaşında ve Londra’da yaşıyor. Sahibi İngiliz Daily  gazetesine verdiği röportajında ‘’Çok narin bir kedi olduğunu fakat çokta iştahlı olduğunu ifade ederken hatta kendi maması yerine köpek maması tercih ediyor’’ şeklinde bir ifade beyan ediyor. Her göreni şaşırtan Venüs nasıl böyle bir yüz yapısı olur diye bir soru geliyor akıllara. Venüs’ün iki yüzlü olma sebebi genetik farklılığıdır. Genetik farklılık şu şekilde oluşmuştur  iki ayrı yumurtanın iki sperm tarafından döllendikten sonra iki embriyonun gelişmesinin erken dönemlerinde birleşmesi kısaca Kimerizm ile bu şekildedir.

YouTube Paylaşımları Olay Yarattı
Tüm dünyada Facebook ta 25 bini aşan hayranlarının yanı sıra YouTube de 154 bini geçen video paylaşımları ile dünyanın en fenomen kedisi haline gelen İki yüzlü kedi Venüs bu şöhreti fazlasıylada hak ediyor görünüyor verdiği pozlarla.

Keşke her iki yüzlü Venüs gibi olsa demeden geçemiyor insan. Gördüğü anda kayıtsız kalmak imkansız olan kendini herkese sevdiren maskot haline gelen Venüs gerçekten çok ilginç bir kedi olarak asla karşı konulmuyor.

PETMOJİ İLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
0
Sende Yorumunu Yaz
Not: Üye girişi yapmanın ardından yazdığın her yorum sana ekstra olarak Bicoin Kazandırır.
Petler için Sosyal İçerik Platformu

bipet.net'da evcil dostunuz hakkında merak ettiğiniz tüm konular için soru cevap alanında diğer hayvanseverlerin bilgi ve tecrübelerine ulaşabilir, içerikler bölümünden küçük dostunuzun cinsine göre bir çok farklı bilgiye ulaşabilir, petinizi ekleyebilir insanlar tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz. Bilgiden Eğlenceye Her Şey Bi'Pet'de!

Bu internet sitesi Türkiye’nin Pet severleri tarafından tanışma ve yardımlaşma platformu olarak oluşturulmuştur.
Hata Bildir