Yetişkin Kediler Diğer Hayvanlarla Oynar Mı?

Yetişkin Kediler Diğer Hayvanlarla Oynar Mı?
bipetnet

BiPet Editörü

Kediler doğuştan oyuncudur ve oyunculukları hayatlarının sonuna kadar sürer. Yalnızca kedi yaşlandıkça eskisine nazaran daha az oyun oynamak ister ama en yaşlı kedinin bile içinden gelen dürtülere karşı koyamayıp kendini oyun oynarken bulacağı bir an vardır mutlaka. Kediler oyunculuklarının yanı sıra gayet sosyal canlılardır aynı zamanda. Bu nedenle kediler başka hayvanlarla gayet neşeli şekilde koşuşturup oynarlar. Bu hayvanlar kimi zaman başka bir kedi, köpek, tavşan hatta Hint domuzu bile olabilir. Kediler oyuncu oldukları için kendilerine yapılan dostça bir oyun teklifini genellikle hangi hayvandan geldiğini önemsemeden kabul ederler.

 

Söz konusu oyunsa gerisi teferruattır!

Çoğu kedi için söz konusu oyunsa gerisi teferruattır! İşte kedilerin hemen her hayvanın oyun davetini kabul etmelerinin altında da bu yatar, kedi oynamaya aşıktır, kimle oynadığının oynamaya duyduğu aşkı gölgelemesine asla izin vermeyecek kadar da hedonisttir. Yani evet, yetişkin kediler diğer hayvanlarla oynar ve bu oyunlardan da gayet büyük zevk almayı ihmal etmezler.

PETMOJİ İLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
0
Sende Yorumunu Yaz
Not: Üye girişi yapmanın ardından yazdığın her yorum sana ekstra olarak Bicoin Kazandırır.
Kedi Bakımı Konusunda Destek Mi Lazım?

Daha önce diğer mamaları deneyen kedi sahibi Bi'pet üyelerine soru sorabilirsin

SORULARA GİT +
Petler için Sosyal İçerik Platformu

bipet.net'da evcil dostunuz hakkında merak ettiğiniz tüm konular için soru cevap alanında diğer hayvanseverlerin bilgi ve tecrübelerine ulaşabilir, içerikler bölümünden küçük dostunuzun cinsine göre bir çok farklı bilgiye ulaşabilir, petinizi ekleyebilir insanlar tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz. Bilgiden Eğlenceye Her Şey Bi'Pet'de!

Bu internet sitesi Türkiye’nin Pet severleri tarafından tanışma ve yardımlaşma platformu olarak oluşturulmuştur.
Hata Bildir